Leden 2012

Hetalie- postavy II

21. ledna 2012 v 20:07 | Takara-chan |  Anime
Zdravím~ tak jsem zase zpátky. Tak jakou postavou bych měla pokračovat? Hm.. tak třeba Japonsko ..

Japonsko (věk neznámý, 17.2)
Japonsko (Nihon,Nippon) je další hlavní postava ze serií Hetalia: Axis Powers. Také je část Osy.
Roku 2008 mu bylo udělěno jméno Kiku Honda.

Vzhled:
Japonsko je malý, hubený muž s který má černé vlasy, hnědé oči a často ho vidíme v bílé uniformě s černými a zlatými "ozdobami" (jelikož mě nenapadá jak bych to měla popsat :D ). Zdání kalme, i když vypadá mladě, je ve skutečnosti už starý.

Povaha a zájmy:
Stydivý, tichý a těžce pracující muž. Japonsko moc nezná okolní svět a potřebuje čas aby se přisbůsobil ostatním.Také je velmi zvědavý a má zíjem se učit od ostatních států. Miluje zvířata obzvláště kočky a vlastní psa jménem Pochi. Poté u něj vidíme králíka a morče.Má slabos pro to co je jemné a načechrané.

Chibi verze:
A normálně
A ještě přídavek~

Tak to je pro dnešek všechno~ :*

Hetalie- postavy

20. ledna 2012 v 18:42 | Takara-chan |  Anime
Tak jsem zase tu, rozhodla jsem se že bych napsala nějaké to info o postavách z Hetalie jelikož jsem Heta-fan ~ :D Tady to máte~

Itálie (17.3, 20 let)
Itálie (Itaria) je hlavní ''postava'' ze serií Hetalia: Axis Powers. Reprezentuje severní část Itálie a je součástí mocností Osy. Je také znám jako Italy Veneziano (Itaria Veneziäno). V roce 2008 se Himaruya rozhodl mu dát jméno Feliciano Vargas (Ferichiäno Varugasu).

Vzhled:
Má hnědé vlasy a oči, na levé straně hlavy má ''loknu'' (nevím jak jinak to nazvat, nebo mě v tuhle chvíli aspoň nic nenapadá) a je to jeho ehm.. erotogení zóna. Nosí modrou uniformu ze druhé světové, černé tričko, kravatu a černé boty. Jako dítě nosil šaty a proto si mnoho lidí myslelo že je dívka. Když ne v uniformě, tak ho často vidíme oblečeného v bílém námořnickém topu.

Povaha a zájmy:
Itálie je veselý a energický mladík. Miluje těstoviny (pasta), pizzu, zmrzlinu (gelato), a sýr. Je velice závislý na Německu, i když ho neposlouchá co říká a místo toho sní a potuluje se. Mezi jeho koníčky patří vaření, siesty, malování a zpívání.Také vydává záhadné zvuky jako je ''Ve'' a tak dále.Chibi verze:
Normální verze:
A ještě nějaký ty obrázky...

Hetalia- UsUk

20. ledna 2012 v 17:30 | Takara-chan |  Anime

Heh,.. tak jsem se rozhodla hodit sem pár obrázků co mi hnijou ve složce :D
Tak asi ze začátku to bude nějaký to UsUk~
Takže jako první můj nejoblíbenější FA a zároveň moje tapeta na noťasu~ <3
Mám tam toho ještě hoodně ale nestíhám.. tak až večer moji milí otaku ~

Welcome

20. ledna 2012 v 16:07 | Takara-chan
^^ Ciaossu, tak Vás tady vítám. Jmenuju se Takara a jsem autorka tohoto blogu, jelikož nejsem velký řečník.... Přejdu tedy k věci.. Dnes jsem se rozhodla že si založím blog a protože je to můj první neočekávejte ode mě moc. Tento blog bude zaměřen na anime a vše okolo.. Časem budu postupně přidávat recenze, doujiny, přklady atd.
Tak se tu zatím mějte >.~