Hetalie- postavy

20. ledna 2012 v 18:42 | Takara-chan |  Anime
Tak jsem zase tu, rozhodla jsem se že bych napsala nějaké to info o postavách z Hetalie jelikož jsem Heta-fan ~ :D Tady to máte~

Itálie (17.3, 20 let)
Itálie (Itaria) je hlavní ''postava'' ze serií Hetalia: Axis Powers. Reprezentuje severní část Itálie a je součástí mocností Osy. Je také znám jako Italy Veneziano (Itaria Veneziäno). V roce 2008 se Himaruya rozhodl mu dát jméno Feliciano Vargas (Ferichiäno Varugasu).

Vzhled:
Má hnědé vlasy a oči, na levé straně hlavy má ''loknu'' (nevím jak jinak to nazvat, nebo mě v tuhle chvíli aspoň nic nenapadá) a je to jeho ehm.. erotogení zóna. Nosí modrou uniformu ze druhé světové, černé tričko, kravatu a černé boty. Jako dítě nosil šaty a proto si mnoho lidí myslelo že je dívka. Když ne v uniformě, tak ho často vidíme oblečeného v bílém námořnickém topu.

Povaha a zájmy:
Itálie je veselý a energický mladík. Miluje těstoviny (pasta), pizzu, zmrzlinu (gelato), a sýr. Je velice závislý na Německu, i když ho neposlouchá co říká a místo toho sní a potuluje se. Mezi jeho koníčky patří vaření, siesty, malování a zpívání.Také vydává záhadné zvuky jako je ''Ve'' a tak dále.Chibi verze:
Normální verze:
A ještě nějaký ty obrázky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pairing z APH ??

UsxUk 40% (18)
UkxUs 11.1% (5)
Spamano 13.3% (6)
GerIta 8.9% (4)
Germacest (LudwigxGilbert) 6.7% (3)
Itacest (N. Italy x S. Italy) 4.4% (2)
RusAme 0% (0)
FrxUk 6.7% (3)
Jiný 8.9% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama