Anime list

30. března 2012 v 17:17 | Takara |  Anime
Rozhodla jsem se že udělám můj anime list Yay ^^ Nebude podle oblíbenosti, ale podle toho jak mě napadnou :D
1. Naruto
Na Naruta jsem se dívala jako malá menší.Naruta jsem měla hodně ráda dokonce mám doma i čelenu písečné :D. Nebudu se tu moc rozepisovat Naruta všichni znáte (skoro). Moje nejoblíbenější postavy jsou: Tenten,Temari,Neji,Sai, a Kakashi. Bylo to moje první anime, zezačátku si všichni z rodiny ze mě dělali srandu na co to koukám. A tak jsem zkusila něco jiného, a to byl Bleach.
2.Bleach
Ano Bleach, bylo moje druhé anime. Hodně dlouho jsem se na Bleach dívala. Občas se podívám i dnes ale nemám moc čas. Nejoblíbenější postavy: Ishida,Renji,Toushiro a nevím proč, ale trochu mám ráda Orihime (bleh ani nevím proč)
3. Ao No Exorcist
Tohle anime bylo úžasné. Strašně si mi tam líbí Rin,Yukio a Shima. Z holek asi Kamiki Izumo. (fuu ještě si pamatuju jména :D ) U tohoto anime se mi líbily ty dva světy, jeden Assiah, kde žijí lidé a druhý Gehenna, ve kterém žijí démoni, což znamená že anime je žánru fantasy.
4. NANA
Doporučuji spíše holkám. Oblíbené postavy :Nobuo. Dvě dívky. Obě se jmenují Nany a obě přijíždějí jednoho zimního podvečera stejným vlakem do Tokya. Jedna si chce splnit sen a stát se světově uznávanou zpěvačkou, druhá přijíždí za svým přítelem. Osud je po několik dnech svede znovu dohromady a ony skončí ve společném podnájmu. Od té chvíle se jejich život změní a začne ubírat směrem, jakým asi ani jedna z nich nečekala strhávajíc je do víru přátelství, zrady a lásky… (zdroj : http://anime.akihabara.cz) Promiňte jsem moc líná něco napsat jelikož jsem tohle anime viděla hooodně dávno.
4. Katekyo Hitman Reborn
Miluju tohle anime :D Je jedno z mých nejoblíbenějších. Zezačátku jsem si říkala jaký je hlavní hrdina Tsunayoshi Sawada pako, ale jak se příběh posouval, tak jsem ho začala mít čím dál, tím víc ráda :D Kolikrát jsem i brečela smíchy, tohle anime je opravdu úžasné a má poměrně hodně dílů a mangu vydávanou dodneška. Strašně se mi tam líbí Gokudera , Yamamota a Hibari.
5. Durarara!!
A je tu další anime s názvem Durarara!! Tohle anime prostě musíte vidět, když mě kamarádka poslala odkaz jak, Izaya dostane automatem a Shizuo dá jednomu chlápkovi takovou ránu že dopadne nahatej, tak jsem se řehtala celej den :D Shizuo prostě nemá chybu, není divku když ho chci strašně cosplayovat ^^ tady máte odkaz na video :DD
--> 5. Axis Powers Hetalia
Ano, i mě popadla Hetalie. A měla jsem tak velké štěstí, že jsem tím nakazila i Nadzukeoya Shi a pokouším se z ní udělat otaku *Muhaha* :D Na Hetalii ujíždím furt a myslím, že mě nikdy neomrzí .. víte, každou chvíli je něco ve zprávách že Řecko je ekonomicky v řiti atd. A hodiny dějepisu a zeměpisu nebyly nikdy lepší :D A ještě se musím zmínit o Arthurovi (Anglii) nevím proč zrovna tohle MYG (Mayuge=eyebrows) ale strašně se mi líbí. x3 hlavně jakej je tsundere :D Dále ještě Su-san (Švédsko) a .... byli by jsme tu hodně dlouho... :D

Moji milí, musím to tu ukončit, protože dostávám křeče do ruk Q_Q
a moje milovaná sestřička zase nadává, že mám moc nahlas puštěnou hudbu.. copak já za to můžu že se jí nelíbí Chi chi oppai ? >:D ^^ Přiznávám že si to tancuju když nikdo není doma :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvůj věk? :P

10-14 59.1% (13)
15-18 27.3% (6)
18 a víc 13.6% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama