Je těžké být otaku..

19. dubna 2012 v 16:23 | Takara |  Smetiště
Prostě to napsat musím, protože bych to v sobě dusila dost dlouho.
Proč je pro mě těžké být otaku?
Za 1. Máte nechápavé rodiče
Máma si myslí, že dívat se na anime (podle mámy kreslené hovadiny) je ztráta času.
Táta si zase myslí, že je to na 15-ti letou holku moc dětinské, i když jsem říkala, že jsou i jiné žánry např. fantasy, komedie... (o yaoi jsem se radši nezmínila) Po pár letech táta pochopil, že bez anime nemůžu být, a tak mě aspoň trochu chápe... ale o mámě se to říct nedá..
Za 2. Nedostáváte žádné kapesné
Peníze dostanu 2x do roka... o Vánocích a svátku... (narozeniny mám tři dny po Vánocích, takže jsem v kelu)... A jsem ráda, že mám vůbec něco, protože když bych si řekla, že chci dostávat kapesné, neuspěla bych (už jsem se o to pokoušela 3x avšak marně) na brigádu chci jít, ale jsem introvert a strašně stydlivá, což znamená, že se sama nezvednu a nepůjdu se zeptat.. takže co mám dělat když se chci dostat na Advik, Animefest nebo si něco koupit..
Za 3. Nejsme zrovna nejbohatší rodina
Je to tak, nepatřím mezi nejbohatší, to znamená, že na úžasný cosplay můžu zapomenout.. Ale jsem vůbec ráda, že na Advik můžu jet, sice můj cosplay nebude nic extra ( je můj první takže..a vůbec jestli nějaký mít budu) ale aspoň něco ne?
Ani nevíte, jaký je to divný pocit, když si nemůžete popovídat o novém díle Naruta, Bleache nebo o yaoi.. Pevně doufám, že se to na Adviku nebo AF změní :)
Takara


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu ?

Klik :D 100% (77)

Komentáře

1 Charlie-chan Charlie-chan | 21. dubna 2012 v 20:17 | Reagovat

mluvíš mi z duše :)
To samé platí u mě >.>

2 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 22. dubna 2012 v 18:52 | Reagovat

Tak to nejsi jediná. Moje mamka mi pořád (a do očí) říká, že z toho blbnu, je to blbost apod. a ve škole neznám žádného otaku.. takže se někdy cítím "forever alone"
peníze si střádám po korunkách.. ale šetřím si (naštěstí) rychle. takže si můžu kupovat, co chci.. ale mamka se vždy na mě trochu zlobí, že jsem otaku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama