Výběr songu na CMV

22. května 2012 v 14:00 | Nadzukeoya Shi |  Czech Mad Videos
Aloha všichni!Zase tu není Takara,tudíž blog ovládá líné individuum známé pod přezdívkou Nadzu-chan!Dneska bych chtěla připomenout Takařinu zmínku o plánovaném CMV.

Na názvu a případných detailech YT účtu už jsme se bavily dříve,o tom taky víte,ale to,co asi nevíte,jsou následující fakta.
Takara i já jsme se rozmýšlely nad názvem.Obě jsme chtěly něco s našimi nicky,takže mě napadlo LeNa,jako Lex a Nadzu.To ale bylo dost trapný.Ale ono líné individuum není dobré jen v kecání blábolů a chození kolem horké kaše,já umím i vymýšlet!
Zkratka CMV-jak už je všeobecně známo-znamená Cosplay Music Video.Já jsem si s tou zkratkou trochu hrála a vytvořila nám název naší grupy...Czech Mad Videos!
Takara mi to schválila a i kdyby protestovala,mě se to líbí,takže by stejně bylo po mém-to jen k mojí panovačnosti.Ten název plně vystihuje kdo jsme.Jsme češky dělající bláznivá videa a když k tomu přidáte zkratku,tak i tupcům by mohlo dojít,že děláme cosplay videa.
Jsme zatím nečinná skupina,ale už teď máme plány do budoucna.Možná,že budeme dělat i vlogy-což chystám Takaře navrhnout 1/měsíc,aby jste si nás neomrzeli a my aby jsme stihly vytvořit nějaký ten nápad.Každopádně o co tady opravdu jde.Kterou z následujících písniček by jste si vybrali vy,když by jste měli dělat cosplay video s Anglií,Španělskem a popřípadě Francií?
Fakt by se mi-NÁM oběma-hodil názor,váš názor! :) Arigató předem :)

Tohle video by jsme si nemohly odpustit,kdyby nebylo ve výběru :D

Tday by jsme potřebovaly Rumunsko,Ameriku,Kubu a myslím ještě Řecko ale to už kecám.Mě osobně se tenhle song-jakožto málokterá komerční .....-líbí a chtěla bych to udělat coby Mezinárodní lásku,ne s přesností textu kterej se vztahuje k Americe apod.


Asi poslední,co vám dám na výběr.Mezi tyhle tři mi nezapadá faktem,že je pomalejšího tempa a je celá o Španělsku-Fernandu.Španělsko mám dělat já,takže proto.Ale co.Stejně si ten text nějak "rozdělíme" a budem ho "zpívat" všechny tři-nebo dvě.Je tady jen kvůli tomu,že se hodí tím,že máme Fernandeze ve skupině.

Další songy by byly,ale u spousty z nich jde o písně,které sednou jiným charakterům(Vodka-Rusko,One and Only-Amerika...)
Každopádně pokud by jste měli nějakou písničku,kterou si myslíte,že by se dala,klidně pište! :) Kromě toho taky napiště názor k tomu,co si myslíte o celém našem nápadu a taky o písničkách! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama